אינטרקום אלחוטי

החלטתם כי הגיע הזמן להתקין אינטרקום בבית או בעסק? מוטב כי תבחנו את כל האפשרויות שנמצאות על הפרק. יש לא מעט סוגים של אינטרקום אלחוטי שתוכלו לבחור בהם על מנת שתוכלו להיות מוגנים באופן מוחלט.

הרי גם אם אתם נמצאים בסביבה הכי מוגנת שיש, מוטב כי תוכלו לדעת שיש ששום דבר לא יתפוס אתכם לא מוכנים. רגע לפני שתרכשו אינטרקום לבית או לעסק, אנו מציעים לכם להכיר את האופציות השונות.

כך בראייה לאחור תוכלו להיות בטוחים כי עשיתם את הבחירה הנכונה, בחירה שתאפשר לכם לישון בשקט.

מהו אינטרקום אלחוטי?

לפני שנציג בפניכם את האופציות השונות, מוטב כי תכירו את המוצר החשמלי שאותו אתם עומדים לרכוש. האינטרקום האלחוטי הוא המתקדם מסוגו, אשר מאפשר לכם לשלוט עליו ללא צורך בחיבור קווי.

אינטרקום אלחוטי

המשמעות היא שתוכלו לראות מי נמצא מאחורי הדלת בכל רגע נתון, מבלי שתצטרכו להשתמש בחיבורים מסובכים. מכיוון שהאינטרקום הזה מתבסס על חיבור אלחוטי הוא מביא איתו הרבה פחות תקלות.

פתאום תוכלו להבין כי התקנה של אינטרקום זה לא סיפור מורכב, בטח כאשר אתם תתקינו אצלכם בבית או בעסק אינטרקום שהוא אלחוטי.

אילו סוגים קיימים?

כדי שתוכלו לעשות החלטה שתהיו שלמים לגביה, עליכם להכיר את כל האופציות שעומדות לרשותכם. אנו נציג לפניכם את כל סוגי האינטרקום שאתם מוכרחים להכיר, כך תדעו כי לא התפשרתם בבחירה שלכם. בסוף ההבדל בין בחירה נכונה לבחירה לא נכונה הוא הבדל מינורי.

  • אלחוטי רגיל- מדובר על אינטרקום כפי שאתם מכירים אותו, אך כזה שלא מבוסס על חיבורים קווים. מבחינת נראות הוא נראה אותו הדבר כמו השאר, אך כמובן שהוא מביא את היתרונות של האינטרקום האלחוטי.
  • אלחוטי עם קודן- שונה במעט מהאינטרקום הרגיל מכיוון שהוא מגיע עם קודן. כלומר מי שידע את הקוד יוכל לפתוח את הדלת גם ללא האישור שלכם. מי שלא ידע את הקוד יצטרך לקבל אישור דרך האינטרקום.
  • אלחוטי עם מצלמה- יכול להגיע גם ביחד עם קודן או ללא קודן. תהיה לכם אפשרות לראות מי נמצא מאחורי הדלת על סמך המצלמה שמותקנת באינטרקום. התקשורת עם האנשים שנמצאים מעבר לדלת תהיה קלה יותר.

האם כדאי להתקין אינטרקום שהוא אלחוטי?

בהחלט כן! כאשר אתם בוחנים את העלות אל מול התועלת אתם מבינים כי אתם מרוויחים מכל כיוון אפשרי. האינטרקום הזה יאפשר לכם לדעת בכל רגע נתון מי נמצא מאחורי הדלת וכמובן כל זאת עם מינימום של תקלות.

פתאום תוכלו להבין כי השימוש באינטרקום בצורה נכונה הוא כזה שיכול לחסוך לכם לא מעט אי נעימות. רק תבחרו את החברה הנכונה שבעזרתה תוכלו לבחור את האינטרקום האידיאלי.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
טכנאי אינטרקום
התקנת מצלמות אבטחה
מצלמת אבטחה provision