מצלמות אבטחה לבית

כיום כמעט כל בית במדינה מתקין מצלמות אבטחה לבית וזאת משום שאחוז הפשיעה גדל וישנם מקרים רבים של פריצות וגנבת רכוש מבתים פרטיים.

מלבד ההגנה וההתראה שהמצלמה נותנת היא משמשת כמכשיר הקלטה וכך ניתן לראות על פי שעה ויום את התצלום מהמצלמה ובמקרה ובוצע עבירה במקום ניתן לזהות את הפורץ.

מצלמת אבטחה מגבירה את תחושת הביטחון של תושבי הבית ומגנה על הסביבה הקרובה לנו ועל היקרים לנו.

מצלמות אבטחה לבית

מה חשוב לדעת ?

כשמחליטים להתקין מצלמת אבטחה בבית יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים:

  • סוג המצלמה- תבדקו האם אתם זקוקים למצלמה גלויה או נסתרת, אלחוטית או רגילה, הכול בהתאם לצרכים שלכם.
  • מיקום- חשוב להתקין את המצלמה על מנת שתממש את עצמה בצורה הטובה ביותר. כדי שנקבל תמונה מלאה של הכניסה לבית יש להתקין את המצלמה במיקום המיועד לה שכן לא תהיה נמוכה מדי וגם לא גבוהה מדי. כמו כן יש לקחת בחשבון את המיקום בהקשר למזג אוויר, אם המצלמה תלויה מחוץ לבית והיא נרטבת או לחילופן בשמש יוקדת היא עלולה להיהרס.
  • מחיר- כשבוחרים מתקין מצלמות יש לבדוק האם המחיר תואם את סוג העבודה וההתקנה וכמובן את סוג המצלמה, על כן יש לעשות בדיקה חיצונית. במידה ואתם זקוקים למצלמת אבטחה סמויה בשביל שתוכלו לבדוק מה קורה בביתכם כשאינכם נמצאים יש להחליט איזו מצלמה תרצו, גודל, אפשרויות הסתרה ועוד.

כל הפרטים הללו תוכלו למצוא אצלנו בחברת " רועי מערכות אבטחה" המספקת שירותים אלו ומגוון רחב של שירותים נוספים להגנה ואבטחת הבית והעסק.

"רועי מערכות אבטחה"

אצלנו בחברה עובדים מתקינים ואנשי מקצוע ישרים והגונים. כל הצוותים שלנו עוברים הכשרות מקיפות על מנת להישאר מעודכנים על כל מערכת חדשה שמגיעה. הצוות שלנו מימן ובעל וותק וניסיון של שנים רבות, מעניקים שירות מקצועי ומהיר.

כלקוח לא תמיד מובן וברור כיצד לתפעל את המערכת על מנת שתוכלו לקבל ממנה את מה שרציתם על כן המתקין שלנו יסביר כל שלב ושלב, ידריך את הלקוח, יענה על כל השאלות, יבדוק שהכול עובד ותקין ורק אז יעזוב, למחיר שלנו אין תחרות.

אזורים ושירותים נוספים שלנו: