מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום יכולות להיות יעילות ומועילות הן לבתים פרטיים והן לבניינים ומשרדים.
במערכת אינטרקום נדרש להזין קוד הנקבע מראש ע"י הלקוח או לחלופין התקשרות ישירה אליכם הביתה או למשרד ובכך למנוע כניסה של אנשים בלתי רצויים לביניין שלנו או לבית.

השליטה של מי שנכנס לשטח שלכם הינה בידיים שלכם בלבד. בעבר בעזרת מערכת אינטרקום היה ניתן רק לשמוע את מי שבעברו השני של הדלת.

מערכת אינטרקום

כיום עם עידן הטכנולוגיה המתפתחת ניתן לשמוע ואף לראות את האדם מאחורי הדלת. היתרונות של התקנת מערכת כזו הן:

  • נוחות- לא צריך לגשת עד לפתח דלת הכניסה כדי לראות מי שם. ניתן לראות ולשמוע בעזרת האינטרקום.
  • בטיחות- ילדים בעיקר ממהרים לפתוח את הדלת מבלי לבדוק מי עומד שם, מערכת זו תמנע כניסה בלתי רצויה של אנשים לשטח ולבית שלכם ובכך תשמור על בטחונם של יקירכם.

בראש ובראשונה הסיבה היא בטיחותית, עלינו למגן את בתינו בכל דרך אפשרית, ואינטרקום היא אחת מהדרכים היעלות ביותר למניעת הסתננות וכניסה של גורמים בלתי רצויים.

מה חשוב לזכור בעת התקנת מערכת אינטרקום

חשוב מאוד לבדוק האם המערכת בנויה להחזיק מעמד במים, ברוב המקרים האינטרקום יותקן בשטח חיצוני של הבית והוא צריך להיות מותאם ועמיד לכל תרחישי מזג אויר שיכולים להיות.

חשוב לוודא כי המתקין הינו מתקין מוסמך, בעל רשיון ומיומן . ההתקנה צריכה להתבצע עם הכלים הנכונים ובמיקום הנכון על מנת שהתפוקה תהיה במיטבה. מערכת אינטרקום בסיסית הכוללת: פנל חיצוני מהודר, ספק כוח ,ושני מכשרי טלפון אינטרקום הנימצאים בתוך הבית.

אנו "בחברת רועי מערכות מיגון " מאמינים בשירות טוב ומקצועי יחד עם מחיר הוגן ותחרותי.
הצוותים שלנו מקצועיים ומהירים, מבצעים את העבודה הדרושה בהתאם לצרכי הלקוח וכן בסבלנות רבה יסבירו לכם כל שעליכם לדעת על מערכת האינטרקום החדשה שהתקנתם.

סוגים של מערכות אינטרקום

  • מערכת קודן לדלת כניסה
  • מערכת אינטרקום עם קודן
  • מערכת אינטרקום אלחוטי
  • מערכת אינטרקום עם מצלמה
  • מערכת בקרת כניסה המחוברת למערת טלפונים
  • אינטרקום לשער חיצוני

שירותים נוספים שתוכלו למצוא בחברתינו " רועי מערכות מיגון" : התקנת מערכות אזעקה, התקנת מצלמות במעגל סגור ועוד. רצוי ואף מומלץ לשלב בין שירותים נוספים יחד עם מערכת האינטרקום כדי להגיע למיגון מקסימאלי של ביתכם.