מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות משמשות אותנו במקרים בהם אנו שמים את מבטחינו ואת יקירנו בידי זרים ולא בטוחים כיצד מתנהלת שגרת היום יום. לצערנו אנו שומעים על יותר ויותר מקרים בהם ישנה התעללות כלשהי או התנהגות בלתי הולמת.

כיום כמעט בכל מבנה תמצאו מצלמה גלויה או נסתרת וזאת במטרה לזהות חריגות והתנהגויות לא הולמות. לרוב התקנה של מצלמה מסוג זה נובעת מבעיה של אי אמון, בין עם מעביד ועובדיו, משפחה שלא סומכת על המטפלת או אפילו בגן הילדים.

מצלמות נסתרות

היכן ניתן להתקין מצלמה נסתרת ?

המצלמה הנסתרת יכולה להיות מוסתרת בתוך חפץ כלשהו, יכול היתלות במקום גבוה שלא ניתן להבחין בה, ניתן להכניסה לתוך עט כדורי, משקפי שמש ואפילו בתוך הבובה בחדר.

כשמה כן היא המצלמה צריכה להיות מוסתרת ובלתי נראית לעין על מנת שלא לעורר את החשדות של המצולם, אנו  בחברת "רואי מערכות אבטחה" מיומנים בהתקנות מסוג זה, כמו כן בכל סוגי ההתקנות של מצלמות אבטחה.

באילו מקרים וכיצד ניתן להתקין מצלמה נסתרת ?

במקרים שבהם יש אי אמון כלשהו לדוגמא: הגננת בגן הילדים של ילדיכם, באם קיים חשש שהילדים בגן סובלים מהתעללות כלשהיא או אפילו אם המטפלת נמצאת בבית עם הילדים או במקרים בהם בן משפחה מבוגר מטופל ע"י מטפל סיעודי בבית אך דברים לא נראים כשורה בהתנהלות.

לרוב מקרים של היטפלות לילדים או לחסרי ישע יתבצעו בדלתיים סגורות ומקומות שאינם נראים לעין לכן תוכלו להיות במעקב תמידי ובראש שקט על ידי התקנת מצלמה.

כמו שנאמר: " תמונה אחת שווה 1000 מילים" .

ההתקנה מבוצעת על ידי טכנאים מוסמכים אשר עברו הכשרה מקיפה בכל הנוגע למצלמות אבטחה מכל הסוגים.

הטכנאים שלנו בחברת " רואי מערכות אבטחה" יגיעו עם הציוד הנדרש להתקנה מהירה ויעילה, ייעצו ללקוחות בנוגע למיקום המצלמה ובאיזה סוג כדאי להשתמש, יבצעו את העבודה במהרה וכל זאת במחיר הוגן וחסר תחרות.

בידינו קיימים כל סוגי המצלמות ובנוסף תוכלו למצוא אצלנו שירותים כגון: התקנת מצלמות אבטחה, התקנת מערכות אזעקה, התקנת מצלמות גלויות או נסתרות, מצלמות לרכב ועוד. לקבלת ייעוץ חינם והצעת מחיר חייגו אלינו לחברת " רועי מערכות אבטחה"

במידה ותרצו לקנות ולהתקין מצלמות נסתרות בעצמכם ולהתקין לבד תוכלו לכנס לאתר חנות מנעולים שמוכרת מצלמות נסתרות – ניתן לראות סרטוני הדרכה.