אודות רועי מערכות אבטחה

חברת "רועי מערכות אבטחה" הינה חברה בעלת מוניטין רב, וותק וניסיון הקיימת כבר למעלה מ-8 שנים. החברה מספקת שירותי ייעוץ, התקנה ותיקון של מערכות אבטחה מתקדמות לבית ולעסק. החברה מעניקה שירותים כגון:

חברתנו ערוכה לבצע התקנות ותיקונים נרחבים בכל שעה, לכל חלקי הארץ. אנו מעניקים שירותים לבתים פרטיים, עסקים גדולים וקטנים, בנייני מגורים, מוסדות ומבנים. אנו מתחייבים למתן שירות וזמינות מיידית לכל תקלה, אמינות ודיסקרטיות.

הטכנאים שלנו מחויבים ללקוח ומלווים אותו החל משלב הבדיקה והתכנון ועד לשלב ההתקנה, בנוסף הצוותים שלנו ילוו את התהליך תוך הסבר מפורט על הנעשה ועל המערכת בדגש על הפעלתה ויישומה. כל זאת נעשה תוך עמידה מדויקת בלוחות זמנים והקפדה חסרת פשרות על איכות המערכות.

חברתנו מתגאה בטכנאים המיומנים והמנוסים שלה העוזרים לשמר את המוניטין הרב של החברה על ידי שירות מקצועי ואדיב, ידע ושליטה רבה על המוצרים השונים וזמינות מיידית לטיפול בתקלות.

איכות ושירות חסר פשרות

ב"רועי מערכות אבטחה" ניתן למצוא את המוצרים החדשים והאיכותיים ביותר, בהתאם לצרכי הלקוחות ולטכנולוגיה המתפתחת אנו דואגים לבצע הכשרות מקיפות לעיתים תכופות בכדי שנוכל להישאר מעודכנים על כל מוצר חדש שמגיח.

יחד עם זאת השירות שלנו הוא ללא תחרות, סובלנות ומקצועיות יחד יוצרים את השילוב המנצח ואנו מקפידים שכל לקוח ולקוח יהיה מרוצה לפני, תוך כדי ובייחוד לאחר סיום העבודה. אנו מעניקים ייעוץ ללא תשלום בכל שעות היממה. לפניות, ייעוץ או קבלת מחיר חייגו עכשיו