מצלמה אלחוטית

מצלמות אבטחה אלחוטיות דרושות לכל בית או עסק להרחקת והרתעת פורצים. כיום ברוב הבתים הפרטיים ובבתי העסק קיימות מצלמות אבטחה אלחוטיות שמתעדות את כל המתחרש לשם הגנה על המקום.

מצלמות אבטחה מספקות עבורנו שקט נפשי

מצלמת אבטחה אלחוטית טובה תעניק לכם שקט נפשי. בזמן שאתם לא בבית, היא תיתן לכם את המידע על כל מה שמתרחש בו. בין אם אתם רוצים לוודא שביתכם מאובטח או לראות איך החתול שלכם מתמודד בלעדיכם.

המצלמות המתקדמות ביותר כוללות זיהוי פנים מתקדם ומערכת שמע דו כיוונית. הן יכולות להקליט ברזולוציה גבוהה והן פשוטות לשימוש. הן יכולות לזהות תנועה ולזהות פריצות בביתכם.

כאשר אתם בוחרים מצלמה אלחוטית חשוב לא להתפשר על איכותה. מצלמות אבטחה אלחוטיות מדגמים זולים הן בעלות איכות צילום ירודה, ממשק לא נוח לתפעול ועשויות מחומר זול הנהרס בקלות.

למה צריך לשים לב כאשר רוכשים מצלמת אבטחה אלחוטית?

כיום, ישנם דגמים רבים של מצלמות אבטחה אלחוטיות בעלות מאפיינים שונים. כאשר רוכשים מצלמה אלחוטית חדשה חשוב להבין מהם המאפיינים שלה, והאם הם עונים על הצרכים שלכם.

מצלמות אבטחה אלחוטיות בדרך כלל מתאימות לשימוש ביתי. האם אתם צריכים מצלמות אבטחה פנימיות או חיצוניות?

ישנן מצלמות עמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים והן מתאימות לשימוש חיצוני. לעומת זאת, מצלמות אחרות יתאימו רק לשימוש בתוך הבית.

סוגי מצלמות אלחוטיות

מצלמות אבטחה אלחוטיות אינן בהכרח נטולות חוטים לגמרי. המונח "אלחוטי" מתאר את האופן האלחוטי בו המצלמה מתחברת לרשת האינטרנט. אך רוב מצלמות האבטחה האלחוטיות צריכות להתחבר לחשמל בכדי לפעול.

ישנן מצלמות אלחוטיות בעלות סוללת גיבוי, למקרה של נפילת החשמל. כך, אם פורצים נכנסו לביתכם וניתקו את החשמל, המצלמה תמשיך לפעול ולהקליט.

יתרה מכך, ישנן מצלמות אלחוטיות הפועלות באופן אלחוטי לחלוטין. הן פועלות באמצעות סוללות והן נטולות חוטים. היתרון הגדול של המצלמות הללו הוא שקל מאוד למקם אותן ברחבי הבית, כיוון שהן לא צריכות להיות קרובות לנקודת חשמל.

חשוב לזכור שמצלמות אלו דורשות ממכם להטעין באופן תדיר את הסוללות או לקנות סוללות חד פעמיות.

סוגי אחסון המדיה

אחת ההחלטות החשובות שתצטרכו לקבל כאשר אתם קונים מצלמת אבטחה אלחוטית היא האם אתם מעדיפים לאחסן את צילומי המצלמה באחסון מבוסס ענן או באחסון במחשב הביתי שלכם.

אחסון מקוון מבוסס ענן מאפשר לכם לאחסן את הקלטות המצלמה באופן מקוון ולגשת אליהן בקלות דרך רשת האינטרנט מכל מכשיר סלולרי או מחשב.

בנוסף, אחסון מבוסס ענן מקנה לכם ראש שקט אם המכשיר עליו אחסנתם את הקלטות המצלמה יאבד או יתקלקל, עדיין תכלו לגשת אל ההקלטות דרך האינטרנט (לאחסון בענן יש גיבוי נוסף).

מצד שני, ישנו החשש לגבי מידת הפרטיות באחסון מבוסס ענן, כיוון שהנתונים שלכם יועברו ויוחזקו ברשת האינטרנט. למרות שהסיכויים לכך נמוכים, האקרים עלולים לפרוץ לשרת הענן ולהשיג גישה אל הנתונים שלכם.