מתקין אזעקות

אחת הדרכים האפקטיביות ביותר למניעת פריצות, היא לרכוש את שירותיו של מתקין אזעקות.
אם לפני כמה שנים הפריצות לא היו נפוצות, הרי שבשנים האחרונות, תופעת הפריצות לבתים, בתי עסקים, חנויות ובנקים הפכה למגיפה של ממש.

מידי שבוע מדווחת המשטרה על עשרות פריצות שהתרחשו בכל רחבי הארץ. אחת לכמה זמן אנו שומעים על תפיסת "כנופייה", שפעלה בצורה שיטתית ופרצה לבתים ובתי עסק רבים, בזה אחר זה.

מדוע צריך מתקין אזעקות?

מתקין אזעקות תורם בשני מישורים שונים. המישור הראשון, הוא המישור הכלכלי כמובן, ציירו לכם סיטואציה לפיה פורץ אשר מבחין במערכת אזעקה, או אפילו אם הוא לא הבחין בה מלכתחילה, אך כשהחל לפרוץ לבית החלה האזעקה לפעול.

במצב זה, כמעט כל הפורצים יברחו מהמקום במהירות האפשרית. המישור השני, הוא המישור הפסיכולוגי. אם עד עתה היה קיים חשש מפני פריצות בין אם בשעות הלילה, ובין אם בזמן העבודה.

כאשר לא נמצאים בבית, הרי כל עוד האזעקה אינה פועלת, אפשר להיות רגועים כי אין פורץ בבית.

איפה מתקינים אזעקות?

רבים סבורים כי את האזעקות מתקינים בבתים פרטיים ותו לא. כן, לאור העובדה כי הבית מאחסן בתוכו רכוש רב, קיימת חשיבות רבה להתקנת אזעקה בבית.

האזעקה צפויה כאמור להתריע מפני פריצות, ואף להרתיע פורצים מפני הכניסה לבית. עם זאת, הבית אינו המקום היחיד בו מותקנת האזעקה. רבים מתקינים אזעקות בבתי עסק, הסובלים גם הם מפריצות רבות ובזיזות.

בעוד בבתים, הדיירים השונים מצויים בבית במהלך שעות הלילה, בתי העסק שוממים לחלוטין במהלך שעות אלו. לכן מלאכת הפריצה, בחסות החשיכה, נעשית קלה בהרבה. אי לכך, חשוב להתקין אזעקה בכל בית עסק.

חשיבות התקנת אזעקה איכותית

כפי שהוסבר לעיל, התקנת אזעקה לבית היא משימה חשובה. הרי במובן מסוים, ביטחון הבית והרכוש אשר נשמר בתוכו, תלויים באזעקה.

בשל כך, אסור להתפשר על איכות האזעקה, חשוב לרכוש מערכת אזעקה מתקדמת אשר תוכל להעניק את הפתרונות הרלוונטיים בעת הצורך.

מעבר למערכת האזעקה, שצריכה להיות כאמור איכותית, קיימת חשיבות גם לזהות מתקין האזעקה.

בשוק קיימים לא מעט מתקיני אזעקה חסרי ניסיון, אשר משווקים עצמם כמתקיני אזעקה מקצועיים, על אף שבפועל הם רחוקים מלהתמקצע בתחום.

בנוסף לחשיבות של מערכות אזעקה איכותיות, תוכלו להתקין מצלמות אבטחה אלחוטיות בביתכם או בבית העסק שלכם. מה שיהווה גורם הרתעה נוסף מפני פורצים.

בחירת מתקין אזעקות מקצועי ומנוסה

בחירה במתקין אזעקות לא מקצועי ולא מנוסה עלולה לפגוע בביצועי האזעקה.

אי לכך, חשוב לבחור במתקין מנוסה. רצוי אפילו לשאול מכרים אם הם מכירים מתקין שעונה להגדרות הללו, או לחלופין לקרוא ביקורות באתר האינטרנט של המתקין או של החברה אודות התקנות שביצעו בעבר.

מעבר לכך, אפשר כמובן לערוך סקר שוק הכולל אך ורק מתקינים מקצועיים ומנוסים, במטרה לנסות לאתר מתקין שגובה מחיר השווה לכל כיס אך לצד זאת מעניק שירות מקצועי.

אולי יעניין אותך:
התקנת אזעקה לבית