תיקון אינטרקום

בעלי מקצוע אשר אחראים על תיקון אינטרקום ידעו לבצע את העבודה בין אם מדבור בבית פרטי או בניין מגורים משותף ובין אם מדובר במשרד.

תקלה במערכת האינטרקום יכולה לנבוע ממספר גורמים, יכולה להיות תקלה פשוטה בחיווט או תקלה גדולה יותר המצריכה החלפת המערכת. עם השנים המערכת מתיישנת ויש בלאי טבעי ולכן יש צורך בתחזוק מערכת האינטרקום על בסיס שנתי.

איך בוחרים טכנאי ?

יש לבחור בטכנאי מקצועי שעבר הכשרה מתאימה לתיקון מערכות אינטרקום. אנו בחברת "רועי מערכות מיגון" מתמחים בעבודות מסוג זה, מתמחים בהתקנה ותיקון של מערכות אינטרקום, נותנים שירות מקצועי, אמין ויעיל, הצוותים שלנו מיומנים ועוברים הכשרות תכופות על כל מכשיר חדש שיוצא.

אנו מחויבים לשירות מהיר וזמין במחירים ללא תחרות. ישנם הרבה טכנאים שאכן יודעים לתקן אינטרקום אך לאו דווקא את הדגם שברשותכם.

לכן עוד בתהליך השיחה הראשונית יש לוודא כי מדובר בחברה מקצועית ובעלת ידע רב בתחום אשר לה שליטה על כל מערכות האינטרקום הקיימות.

מידע על "רועי מצלמות אבטחה"

הטכנאים שלנו זמינים לעבודה בכל שעות היום, כך שגם אם בדיוק התכוונתם לצאת מהבית בערב וגיליתם כי האינטרקום לא עובד ואתם חוששים להשאיר את הבית במצבו. תוכלו ליצור עמנו קשר ואנו נדאג לשלוח טכנאי במהרה אליכם שיעריך את מהות התקלה ויוודא כי הכל יתוקן ויסודר בטרם יצאתם מהבית.

ישנם מקרים בהן המערכת ניזוקה מאוד ולא ניתן כלל לתקנה אלא רק להחליפה, גם במקרים נדירים אלו בחברת "רועי מערכות אבטחה" ידעו לתת לכם את המענה והשירות המקצועי ביותר.

אנו מתחייבים למחירים הוגנים ושקיפות מלאה בנוגע לעבודה המבוצעת. המחירים שלנו הן ללא תחרות כך שבנוסף לשירות הטוב של הטכנאים שלנו תקבלו הצעת מחיר הוגנת וישרה.

מה עדיף לתקן או להחליף?

לרוב כמובן שעדיף לתקן את  הנזק שנגרם למערכת בין אם הוא פנימי או חיצוני, אך לעיתים רחוקות הנזק הוא רב ועלות תיקונו תעלה כמעט כמו מערכת חדשה. לכן במקרים נדירים אלו אנו נמליץ להתקין מערכת חדשה לבית על מנת למנוע נזקים גדולים יותר למערכות שמסביב.

לקבלת הצעת מחיר ללא עלות ושירותי ייעוץ פנו אלינו דרך האתר או בטלפון" רועי מערכות אזורי שירות נוספים שלנו הן: