מצבר לרכב

כשהמצבר לרכב מתקלקל יש צורך מיידי להחליפו ולתקנו על מנת שתוכלו להניע את רכבכם בצורה תקינה. מצבר לרכב הוא חלק חיוני ומשמעותי ברכב ולכן אי אפשר להזניח את הטיפול בו.

ישנם סוגים רבים ומגוונים של מצברים לרכב, לדוגמא: גיפים זקוקים למתח חשמלי גדול יותר מאשר רכב פרטי או קטנוע. חשוב לדעת להתאים את המצבר הנכון לרכב הנכון ולבצע התקנה נכונה ומתאימה על ידי מומחה ולא בעצמכם. התקנה לא נכונה של מצבר ברכב עלולה לגרום להשבתה טוטאלית של הרכב וגורמת לנזק רב.

טיפ חשוב: נשפך לכם חומצה של מצבר על הספה נקי יותר ניקוי ספות יכולים לעזור

לרוב תקלות מצבר קורות לנו בדיוק כשאנחנו ממהרים להגיע למקום מסוים ואין לנו הרבה זמן להתעסק בזה בשביל זה בדיוק קיימים חשמלאי רכב ניידים אשר יגיעו למקום שבו נתקעתם, יבחנו את התקלה ויתקנו או יחליפו את המצבר במידת הצורך.

למה חשיבות ניקוי המצבר

אצל עמי פיקס תוכלו למצוא את כל סוגי המצברים, חדשים וישנים , קטנים וגדולים כאחד, עמי מבצע את כל סוגי התיקונים לרכב לרבות תיקוני מצבר והחלפה. עמי מגיע למקום שבו נתקעתם, מבצע סריקה ובדיקה מהירה של הרכב ומעניק שירות במקום על מנת שתוכלו להמשיך בנסיעה שלכם במהרה ולא תבזבזו זמן יקר בהמתנה לתיקון. השירות של עמי מהיר, זמינות מיידית, ניתן להתקשר בכל שעה ובכל יום בשבוע, התחייבות להגעה מהירה למקום, הצעת מחיר הוגנת וותק וניסיון של למעלה מ-15 שנים. עמי פיקס השתתף בתוכנית יצאת צדיק וכמובן שקיבל מדליה על השירות, המקצועיות והמחיר. עמי ממשיך בעבודתו הטובה וצובר קהל לקוחות רחב אשר. השירות והאיכות הם בראש מעיניו וחשוב לו שכל לקוח ולקוח יצא מרוצה לאחר שקיבל את הטיפול המקצועי לרכבו.

בנוסף לתיקוני מצבר לרכב עמי מעניק שירותי חילוץ שטח, מוסף נייד ועוד.

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר ניתן לחייג או להיכנס לאתר.