קודן לדלת

קודן לדלת היא אחת משיטות האבטחה הנפוצות והמבוקשות ביותר שקיימות כיום.
הקודן משמש כבקרה למי שנכנס בדלת ומאפשר סינון ראשוני למי שאמור או לא אמור להיכנס.

בין אם זה בית פרטי, בניין מגורים משותף או עסק הקודן מהווה תחושת בטחון עבור הנמצאים בפנים בכל שלא כל אדם שמעוניין להיכנס פנימה יכול לעשות כן מבלי שום בקרה או מעצור.

הקודן מחליף את הצורך במפתח כניסה ובכך מקנה רק לבעלי הבית או הדיירים להיכנס פנימה.

למי זה טוב?

קודן לדלת יכול לשמש כל אדם החפץ תחושת בטחון, מתאים לבעלי בתים פרטיים, לדיירים הגרים בבניין משותף וגם לעסקים קטנים וגדולים.

קודן לדלת

המערכת תהפוך את דלת הכניסה למאובטחת יותר ותמנע כניסה של גורמים לא מוכרים ולעיתים עוינים לשטח שלך. הקודנים תופסים תאוצה עם השנים וכיום ניתן להבחין בנוכחותם כמעט בכל בניין, בית או עסק.

כיצד בוחרים

כשבוחרים קודן חשוב להתאימו למיקום שבו הוא ימצא, במידה ומדובר על שטח פתוח החשוף לנזקי שמש או רטיבות מגשמים יש לבחור בקודן העמיד לקורוזיה ואינו מתבלה מהר. כך תמנעו עלויות נוספות של תיקון חוזרים ונשנים והזמנת טכנאי למקום.

קיימים מגוון סוגים שונים ומגוונים של קודנים התאומים לסוגים השונים של דלתות, מערכות חלקן עמידים להתקנה מבחוץ וחלקם אינם, לכן חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע אשר ימליץ ויעזור לכם בבחירה הנכונה.

הטכנאים שלנו מעודכנים ומעורים בכל סוגי הקודנים הקיימים החל מהישנים ועד לחדשים ביותר, תוכלו לפנות אליהם לייעוץ והכוונה ויחד להתאים את הקודן היעיל עבורכם.

קצת עלינו

החברה מעניקה שירותי מיגון ואבטחה כבר שנים רבות.
אבטחת הבית והעסק תפסו תאוצה רבה עם השנים בעקר בשל מספר הפריצות ההולך וגדל, לשם הקניית בטחון לתושבי הבית והעסק קיימות שלל אפשרויות למיגון ואבטחה: מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, אינטרקום אשר יעניקו לכם תחושת בטחון אמיתית ויספקו הגנה טובה ויעילה מפני כל מטרד.

אצלנו בחברה הטכנאים עוברים הכשרות מקיפות לעיתים תכופות זאת על מנת שיוכלו להישאר מעודכנים לכל החידושים הקיימים. בעזרת שירות טוב, מחיר הוגן ועבודה מהירה ואיכותית אנו יכולים להתחייב בפניכם שבחירה בנו היא הבחירה הנכונה.